OntdekArnhem.nl

Op deze site vindt u schitterende dagtochten, weekendarrangementen.

adverteren | info | toevoegen aan favorieten | contact
6 februari 2012
Zoek leuke uitjes
Zoek hotels
Zoek groepsuitje
Arrangementen
  Culinair arrangement van Landgoed Groot Warnsborn
    

Algemeen
“Is ’t hier niet prachtig” schreef Anne Frank aan haar oma, toen zij met haar vader in Hotel Groot Warnsborn logeerde halverwege de vorige eeuw. Een rake omschrijving van dit luxueuze Hotel & Restaurant waar je de gastvrijheid van Baron Roëll en Baronesse van Haserswoude nog steeds kunt proeven. Een ideale plek voor iedereen die persoonlijke aandacht en comfort op prijs stelt en culinair verwend wil worden.

Treed in de voetsporen van Baron van Roëll en Baronesse van Haserswoude! Hotel & Restaurant Groot Warnsborn is uniek gesitueerd aan de rand van de Veluwe op een steenworp afstand van Arnhem, het Kröller Müller Museum en diverse golf courts. Dit luxueuze en zeer comfortabele 4-sterren hotel beschikt over dertig sfeervolle kamers waaronder twee aantrekkelijke bruidsuites, diverse zalen voor zakelijke en feestelijke bijeenkomsten en een restaurant waarvan de keuken geroemd wordt door culinaire fijnproevers in binnen- en buitenland. Het Hotel & Restaurant en de Oranjerie liggen ingebed in zorgvuldig aangelegde Engelse terrastuinen en 750 hectare bos.

Kamers
Geen kamer is hetzelfde in Hotel Groot Warnsborn. Zelfs voor mensen die met grote regelmaat hotels bezoeken, heeft dit 4-sterren hotel een aantal verrassingen in petto. Zo zijn er kamers met een open haard, een unieke schaaktafel of een antieke whiskykast.

Restaurant, lounge en terras
Waar vroeger adellijke gezel-schappen verpoosden in rok-kostuum en ruisende gewaden van zijde en goudbrokaat, is nog steeds één van de meest gerenommeerde restaurants van de omgeving te vinden. Hier wordt het eten nog steeds met heel veel liefde en aan-dacht bereid, zo veel mogelijk gebruikmakend van ingrediën-ten die van het Landgoed Groot Warnsborn zelf afkomstig zijn.

Het arrangement is inclusief:

  • 2 Overnachtingen in een comfortabele kamer

  • Welkomstcocktail op de aankomstdag

  • Eerste avond een 4-gangen diner

  • Tweede avond een gastronomisch 6-gangen diner

  • Een uitgebreid Warnsborn ontbijtbuffet


  • Prijs: vanaf € 243 p.p. op basis van een 2 persoonskamer

    Dit arrangement is geldig t/m 31 december 2007

    boek online boek telefonisch 0900-3844514 (25 ct/m) bel me nu informatie aanvragen
    <%hotelidee%>

    Copyright 2001-2012 ONTDEKARNHEM.NL